Wyniki wyszukiwania

pokaż ilustrację

TAR.OX - Fast Road

Klocki drogowe, w których skład mieszanki jest zoptymalizowany do szybkiej, ale nie wyczynowej jazdy po normalnych drogach. Klocki te oferują optymalną siłę hamowania w każdej temperaturze.

pokaż ilustrację

TAR.OX - Rally

Przeznaczone do wyczynowej jazdy sportowej w rajdach samochodowych. Mieszanka najlepiej sprawdza się na luźnych nawierzchniach, jak szuter czy śnieg. Ze względu na szeroki zakres temperatur pracy mogą być także stosowane w sporcie amatorskim (KJS), gdzie kierowca nie ma możliwości odpowiedniego rozgrzania klocków przed startem.

pokaż ilustrację

TAR.OX - G88

Sportowe tarcze hamulcowe z 40 nacięciami o głębokości od 2 do 5mm powodujące efekt turbiny dzięki czemu są lepiej chłodzone i odprowadzają zanieczyszczenia.

pokaż ilustrację

TAR.OX - Sport-Japan

Sportowe tarcze hamulcowe - dzięki nawierceniom zapewniają doskonałe chłodzenie całej tarczy co zapobiega ich przegrzewaniu się podczas intensywnego hamowania. Nacięcia pozwalają na oczyszczanie powierzchni klocka i tarczy z powstających podczas hamowania gazów i pyłów.

pokaż ilustrację

TAR.OX6

zestaw hamulcowy 6-cio tłoczkowy

pokaż ilustrację

TAR.OX8

zestaw hamulcowy 8-mio tłoczkowy

pokaż ilustrację

TAR.OX10

zestaw hamulcowy 10-cio tłoczkowy

pokaż ilustrację

TAR.OX12

zestaw hamulcowy 12-sto tłoczkowyWszystkie ceny zawierają podatek VAT (22%)
Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i nie przedstawia stanów magazynowych.

ovh