Lakiery w sprayu

    Posiadamy największy w regionie wybór lakierów w aerozolu ogólnego stosowania i do wszystkich oryginalnych kolorów samochodowych: Fast Finish, Deco Lack, Multona, Auto-K, Motip, Nobiles, Dupli Color, Easy Work, Mipa, Deco Color i inne.

Fast Finish - Lakiery w sprayu

Lakiery w sprayu do wszystkich oryginalnych kolorów samochodowych. Lakiery gruntowne w sprayu. Wyroby w sprayu do czyszczenia, smarowania i klejenia. Spraye chroniące przed wilgocią i mrozem. Specjalistyczne spraye do usuwania rdzy.


Deco Lack - Lakiery w sprayu

Lakiery ogólnego stosowania. Lakiery podkładowe. Lakiery chromowe. Lakiery fluorescencyjne. Lakiery odporne na wysoką temperaturę. Lakiery akrylowe do zderzaków. Lakiery akrylowe do felg. Lakiery akrylowe samochodowe.


Multona - Lakiery w sprayu

Ponad 400 odcieni najbardziej popularnych akrylowych lakierów wg. fabrycznej numeracji do samochodów polskich i zachodnich.


Motip - Lakiery w sprayu

Lakiery akrylowe w sprayu do polskich samochodów. Lakiery do felg. Lakiery żaroodporne. Lakiery podkładowe. środki do konserwacji podwozi. Odrdzewiacze i smary w sprayu.


Nobiles - Lakiery w sprayu

Lakiery akrylowe w sprayu do ogólnego stosowania.


Auto-K - Lakiery w sprayu


Dupli Color - Lakiery w sprayu


Easy Work - Lakiery w sprayu

Profesjonalne tuningowe lakiery do deski rozdzielczej i innych plastików, zacisków i bebnów hamulcowych, silnika, lamp. "2in1 Product" - czyli podkład i farba w jednym.


Mipa - Lakiery w sprayu


Deco Color - Lakiery w sprayu

Lakiery uniwersalne - do samochodów, rowerów i AGD.Sklep z art. lakierniczymi


Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu lakierniczego:


F.U.H. "Ra-v"

Nowy Sącz, ul. Kunegundy 36

tel. (18) 443-59-24


Godziny otwarcia:


Lokalizacja sklepu


ovh