Lakiery i materiały lakiernicze

    W ofercie handlowej naszego sklepu znajdują się lakiery i farby, akcesoria i materiały lakiernicze, środki konserwujące takich firm jak: RM, CSV, Gold Car, SIA Abrasives, Farécla, Würtch, Förch, NEW chemicals, Cazet, Salcomix, Rupes, Bernardo Ecenarro, Boll.
R-M - Lakiery samochodowe

Lakiery akrylowe niemetalizowane. Lakiery metalizowane i perłowe. Lakiery do samochodów ciężarowych. Farby gruntujące i podkładowe. Extreme Color (kameleony). Farby izolujące i antykorozyjne. Plastyfikatory do lakierowania tworzyw sztucznych. Utwardzacze i środki matujące. Produkty odtłuszczające. Pasty polerskie.


CSV - Środki do konserwacji karoserii

Pasty i mleczka polerskie. Poliestrowe masy szpachlowe. Masy uszczelniająco-klejące. Kosmetyki do pielęgnacji tworzyw sztucznych. Materiały pomocnicze w lakiernictwie: taśmy, uszczelki, gąbki i folie samoprzylepne. Półmaski lakiernicze i wkłady filtrujące.


GoldCar - Szpachle i materiały pomocnicze

Szpachle wypełniające. Szpachle z włóknem szklanym i z płytkami aluminium. Szpachle na powierzchnie z tworzyw sztucznych. Szpachle na aluminium i powierzchnie ocynkowane. Masy uszczelniające na spawy i łączenia karoserii. środki ochronne pod lakier na elementy narażone na uszkodzenia. Podkłady akrylowe dwuskładnikowe.


SIA Abrasives - Materiały ścierne

Wodoodporne materiały ścierne do szlifowania na mokro. Rolki, krążki i paski ścierne do szlifowania na sucho. Materiały ścierne na podłożu z gąbki. Tarcze do cięcia i szlifowania do szlifierek. Gąbki i futra polerskie do szlifierek.


Farécla - Produkty polerskie

Do powierzchni mocno utwardzonych. Do powierzchni wysoko stężonych. Do usuwania śladów po polerowaniu. Do renowacji powłok lakierniczych. Pasty polerskie o różnej gradacji. Mleczka nabłyszczające. Głowice polerskie z wielowarstwowymi gąbkami do szlifierek.


Förch

Kleje do montażu szyb, masy natryskowe, masy uszczelniające, podkłady do klejów, akcesoria do montażu i demontażu szyb samochodowych.


Würth

Kleje do montażu szyb, masy natryskowe, masy uszczelniające, podkłady do klejów, akcesoria do montażu i demontażu szyb samochodowych.


NEW chemicals - Produkty chemiczne do karoserii

Powłoki ochronne i wyciszające na bazie bitumicznej, kauczuku, żelu i wosku. Bitumiczne płyty wygłuszające. środki uszczelniające złącza blach karoserii. Podkłady na tworzywa sztuczne. Pasty ścierne. Szpachle i kleje.


Cazet

Rozpuszczalniki Nitro, uniwersalne, renowacyjne, rozcieńczalniki, benzyna ekstrakcyjna.


Salcomix - Lakiery samochodowe

Lakiery akrylowe i metaliczne stosowane na lakierowania całościowe, samochody ciężarowe i maszyny wg. numeracji fabrycznej samochodów oraz numeracji RAL.


Rupes - Urządzenia lakiernicze

Maszyny i urządzenia lakiernicze, elektryczne i pneumatyczne (szlifierki oscylacyjne, polerki, odsysacze, liniały). Sprzedaż i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Bernardo Ecenarro

Rozpuszczalniki bazowe i akrylowe, lakiery przemysłowe.


Boll

Środki konserwacyjne i wygłuszające, masy uszczelniające, kleje, klocki szlifierskie.Sklep z art. lakierniczymi


Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu lakierniczego:


F.U.H. "Ra-v"

Nowy Sącz, ul. Kunegundy 36

tel. (18) 443-59-24


Godziny otwarcia:


Lokalizacja sklepu


ovh