Opisy dojazdu i mapki Nowego Sącza


Lokalizacja firmy - mapa Nowego Sącza

Od strony Krakowa i Brzeska:
Jadąc od strony Krakowa ul. Tarnowską, przejeżdżamy przez most na Kamienicy i zaraz za nim na skrzyżowaniu skręcamy w lewo w ul. Bulwar Narwiku, jedziemy prosto około 2,5km, (przejeżdżamy prosto przez rondo obok szpitala i jedziemy dalej prosto ul. Kilińskiego) na rondzie obok "Zajazdu Sądeckiego" skręcamy w prawo w ul. Królowej Jadwigi, jedziemy prosto około 1km, na następnym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną skręcamy w lewo w ul. Nawojowską, jedziemy prosto około 1,5km i obok siedziby Optimusa skręcamy w lewo w ul. Łącznik.


Od strony Limanowej:
Jadąc od strony Limanowej ul. Krakowską, przejeżdżamy przez most na Dunajcu i jedziemy dalej prosto około 2,5km, (jedziemy ul. Bulwar Narwiku przejeżdżamy prosto przez rondo obok szpitala i jedziemy dalej prosto ul. Kilińskiego) na rondzie obok "Zajazdu Sądeckiego" skręcamy w prawo w ul. Królowej Jadwigi, jedziemy prosto około 1km, na następnym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną skręcamy w lewo w ul. Nawojowską, jedziemy prosto około 1,5km i obok siedziby Optimusa skręcamy w lewo w ul. Łącznik.


Od strony Gorlic i Grybowa:
Jadąc od strony Gorlic ul. Lwowską, na pierwszym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną obok stacji paliw "Pertochemia Płock" skręcamy w lewo w ul. Beliny-Prażmowskiego, i jedziemy prosto około 2km, (przejeżdżamy przez most na Kamienicy, jedziemy prosto przez rondo obok "Zajazdu Sądeckiego" i dalej prosto ul. Królowej Jadwigi) na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną skręcamy w lewo w ul. Nawojowską, jedziemy prosto około 1,5km i obok siedziby Optimusa skręcamy w lewo w ul. Łącznik.


Od Strony Nowego Targu i Starego Sącza:
Jadąc prosto ul. Węgierską, za drugim wiaduktem kolejowym na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną skręcamy w prawo w ul. Zygmuntowską i jedziemy prosto około 1km (przejeżdżamy prosto przez skrzyżowanie  obok hotelu "Orbis" i jedziemy dalej prosto ul. Limanowskiego) na następnym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną skręcamy w prawo w ul. Nawojowską, jedziemy prosto około 1,5km i obok siedziby Optimusa skręcamy w lewo w ul. Łącznik.


Od strony Krynicy:
Jadąc od strony Krynicy na pierwszym skrzyżowaniu obok Cegielni skręcamy w lewo w ul. Nawojowską (zjeżdżamy z dwupasmowej obwodnicy i kierujemy się w stronę Centrum), jedziemy prosto około 1,5km i obok siedziby Optimusa skręcamy w prawo w ul. Łącznik.ovh